Головна

Ми готові допомогти вам впевнено та безпечно ввійти в світ майнінгу і розібратися у всіх нюансах цієї діяльності!

Ми пропонуємо повний комплекс послуг з покупки та супроводження вашого обладнання!

Наш підхід – конкурентоспроможні ціни, належна технічна підтримка, лояльні адміністратори та хороший настрій користувачів на всіх наших ресурсах!

Основні напрямки нашої діяльності

Продаж обладнання

Ми підберемо та оформимо для вас покупку обладнання, враховуючи вказані пріоритети щодо бюджету або будь-яких інших вхідних даних. Надаємо будь-які консультації в нашому чаті!

Налаштування ASIC

Найкраще програмне забезпечення для чіткої та надійної роботи вашого обладнання! Онлайн допомога та технічна підтримка наших прошивок практично цілодобово! Наші адміністратори завжди на зв’язку!

Сервіс та ремонт

Компетентна і своєчасна допомога з технічних питань, пов’язаних з ремонтом та обслуговуванням вашого обладнання!

Про нас

Чому саме ми?

7Miners – за чесне ставлення до своїх клієнтів і взаємовигідні та прозорі відносини з нашими партнерами. Кожен день ми намагаємося поліпшувати наші ресурси та програмне забезпечення, безпосередньо спілкуючись з розробниками, надаючи їм інформацію про можливі покращення та поточні недоліки!

Наші показники

Цифри не обманюють!

Ми пропонуємо лише перевірене програмне забезпечення з жорстким контролем якості, технічною підтримкою та низькою комісією без додаткових прихованих відрахувань!

Количество наших клиентов постоянно растет!

350

Пристроїв на наших прошивках

300

Загальний хешрейт

1800

Користувачів у нашому чаті

3000

Підписників на YouTube

Знайомтеся з нашим колективом!

Команда 7Miners

Олексiй

Youtube,
тех.підтримка
RUS

Андрiй

PR, робота з партнерами, тех.підтримка
RUS, UKR, ENG

Нiкiта

Мережеві питання,
тех.підтримка
RUS

Георгій

Питання з ремонту,
тех.підтримка
RUS

FAQ

У вас є питання?

Якe обладнання ви продаєте, і чи є на нього які-небудь гарантії?

Ми продаємо обладнання для майнінгу від провідних виробників, таких як Bitmain (серія ASIC-майнерів Antminer), Microbt (серія ASIC-майнерів Whatsminer), Jasminer, Ipollo та інші топ-бренди у цій сфері.

На наше обладнання, зазвичай, надаються гарантії від виробника. 

Якa комісія у ваших прошивок 7Miners?

Комісія за наші прошивки становить стандартні для всіх партнерських прошивок на основі VnishOS – 1,8% для моделі Antminer L3+ і 2,8% для моделей Antminer 17, 19-ї серії та L7. Прошивки 7Miners Bixbit для Whatsminer також включають комісію 2,8% від загального хешрейту ASIC-майнера. Прошивки не містять жодних прихованих додаткових відсотків, оскільки ми є авторизованими партнерами команд розробників VnishOS і Bixbit та дбаємо про свою репутацію чесного партнера.

Чи не пошкодиться мій ASIC-майнер від вашої прошивки?

Використання власної прошивки ніяким чином не шкодить роботі ASIC-майнера, а навпаки, допомагає зберегти ваше обладнання в робочому стані якнайдовше. Важливою умовою є забезпечення достатнього рівня охолодження хеш-плат та блоку живлення. Перегрів – основна причина поломок ASIC-майнерів. Наша прошивка дозволяє уникнути перегріву шляхом автоматичного перемикання профілів за температурою та вимикання обладнання при досягненні критичної температури. 7Miners рекомендує підтримувати температуру чіпів для Antminer 19 серії не вище 70-72°C, для Antminer L7 – не вище 75°C. Ви завжди можете звернутися в наш Telegram чат для отримання консультації з правильної експлуатації вашого обладнання.

Скільки коштують ваші послуги щодо підбору обладнання, установки та налаштування прошивок?

Всі послуги з підбору обладнання, установки та налаштування прошивок, а також консультації з підбору та експлуатації обладнання, установка програмного забезпечення та технічна підтримка надаються безкоштовно. Адміністратори нашого чату практично цілодобово на зв’язку і завжди готові допомогти вам у всіх питаннях, що вас цікавлять.

Чи можу я повернутися до заводської прошивки, якщо ваша мені не подобається, і як мені це зробити?

Якщо прошивка встановлена на SD-карту (контрольні плати Xilinx і BeagleBone), витягнувши SD-карту, ASIC-майнер запуститься на заводській прошивці. Якщо прошивка записана в NAND-пам’ять контрольної плати, повернення до заводської прошивки відбувається через веб-інтерфейс ASIC-майнера на вкладці ‘система – бекап і відновлення – Повернутися на заводську прошивку’. Якщо прошивка встановлена на контрольну плату Amlogic через MicroUSB, інструкція з повернення до заводської прошивки доступна на нашому YouTube каналі.

Наші партнери